OPEL VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19) - Spínač / čidlo od 9/1988 do 11/1995, 1598 ccm, 55 kW, 75 hp, C 16 NZ, C 16 NZ2, E 16 NZ, limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | L1000123 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez systému vlastní diagnostiky |
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 95 °C |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Bod sepnutí [°C] | 100 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5308 |
|---|---|
| Klíčové písmeno | WQ |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5308 |
|---|---|
| Klíčové písmeno | WQ |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1995 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| klimatická pásma | není určeno pro horká klimatická pásma |
| Hmotnost [kg] | 0,058 kg |
| Rozměr klíče | 29 |
| Bod sepnutí od [°C] | 100 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1990 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/1995 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Hmotnost [kg] | 0,062 kg |
| Rozměr klíče | 29 |
| Bod sepnutí od [°C] | 100 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1990 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Rozměr klíče | 29 |
| Bod sepnutí od [°C] | 100 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 95 °C |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1995 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| klimatická pásma | není určeno pro horká klimatická pásma |
| Hmotnost [kg] | 0,065 kg |
| Bod spínání (°C) | 120 °C |
| Rozměr klíče | 29 |
| Bod přerušení [°C] | 115 °C |
| Bod sepnutí od [°C] | 105 °C |
| Bod sepnutí do [°C] | 100 °C |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 95 °C |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Bod sepnutí [°C] | 100 °C |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 29,3 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | modrá |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 95 °C |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Bod sepnutí [°C] | 100 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5308 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | K5999999 |
| pro OE číslo | 1341011/017/047 |
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
| od rozsahu teploty [°C] | -100 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +95 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5308 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | L1000123 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | LV000001 |
| Klíčové písmeno | WJ |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Označení barvy | černá |
| od rozsahu teploty [°C] | 95 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 100 °C |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Barva | černá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| od rozsahu teploty [°C] | 95 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 100 °C |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Velikost závitu | M 22x1,5 |
| Klíčové písmeno | WM |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| od rozsahu teploty [°C] | 100 °C |
| od rozsahu teploty [°C] | 115 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 105 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 120 °C |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5308 |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 29 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,002 kg |
| Tvar | tvar A |
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 27 mm |
| spínač | pro tepelný vypínač |
| zohlednit rozměry | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4785 |
|---|---|
| pro OE číslo | 13 41 011 |
| Hmotnost [kg] | 0,066 kg |
| Bod spínání (°C) | 100 °C |
| Bod spínání (°C) | 95 °C |
| Rozměr klíče | 29 |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Rozměr vnějšího závitu | M22 x 1,5 |
Dostupnost