Všechny vozy - Spínač / čidlo
| pro OE číslo | 115 095 070 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4402309 |
|---|---|
| pro OE číslo | 77 00 796 048 |
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1264 40 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9629968880 |
| Otevírací teplota [°C] | 92 °C |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | modrá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 17680 84201 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Celková délka [mm] | 450 mm |
| Vnější závit [mm] | M16x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 22 mm |
| Délka kabelu [mm] | 380 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 17680 82001 |
|---|---|
| pro OE číslo | 17680 82011 |
| Otevírací teplota [°C] | 85 °C |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Celková délka [mm] | 200 mm |
| Vnější závit [mm] | M16x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 21 mm |
| Délka kabelu [mm] | 115 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 89428 12160 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 90 °C |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Vnější závit [mm] | M16x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 17 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| armatura [mm] | 16 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 17680 50F10 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 95 °C |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Vnější závit [mm] | M18x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 24 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | červená |
Dostupnost
| pro OE číslo | MB 356704 |
|---|---|
| pro OE číslo | MB 660663 |
| pro OE číslo | MB 845063 |
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Vnější závit [mm] | M16x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 22 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 11 mm |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1341023 |
|---|---|
| pro OE číslo | 90339500 |
| Otevírací teplota [°C] | 95 °C |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Velikost závitu | M22x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 29 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 30810074 |
|---|---|
| pro OE číslo | 77 00 829 427 |
| pro OE číslo | 9110298 |
| pro OE číslo | M810074 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Tvar | čtyřhranný |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Barva zásuvky | zelená |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0242 83 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Velikost závitu | M14x1,25 mm |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | fialová |
| Barva zásuvky | modrá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 006 545 91 24 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Velikost závitu | M14x1,5 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 22 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 701 919 369 B |
|---|---|
| pro OE číslo | 701 919 369 C |
| pro OE číslo | 95VW 8B607 LA |
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Tvar | čtyřhranný |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| průměr víka [mm] | 20 mm |
| Barva zásuvky | modrá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0K201 18 840 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Velikost závitu | M16x1,5 mm |
| Rozměr klíče | 17 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 25360 37250 |
|---|---|
| pro OE číslo | MB439576 |
| Otevírací teplota [°C] | 115 °C |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Velikost závitu | 3/8 |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | růžová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1378504 |
|---|---|
| pro OE číslo | 61 311 357 073 |
| pro OE číslo | 61 311 364 272 |
| pro OE číslo | 90277406 |
| Otevírací teplota [°C] | 90 °C |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Velikost závitu | M14x1,5 mm |
| Barva | bílá |
| Rozměr klíče | 22 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 61 31 8 360 857 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 85 °C |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Velikost závitu | M14x1,5 mm |
| Bod spínání (°C) | 102 °C |
| Rozměr klíče | 22 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 92 °C |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 701 919 369 F |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 102 °C |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Bod spínání (°C) | 115 °C |
| Tvar | čtyřhranný |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Bod přerušení [°C] | 105 °C |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost