Všechny vozy - Spínač / čidlo
| Velikost závitu | M16x1.5 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 90 °C |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16x1.5 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 93 °C |
| Rozměr klíče | 27 |
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16x1.5 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 90 °C |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16x1.5 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 90 °C |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16x1.5 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 85 °C |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | hnědá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16x1.5 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 90 °C |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | přírodní |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16x1.5 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 90 °C |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | přírodní |
Dostupnost
| Velikost závitu | PT 3/8 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 70 °C |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Velikost závitu | PT 3/8 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 17 °C |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | světle modrá |
Dostupnost
| Bod spínání (°C) | 17 °C |
|---|---|
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | červená |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16x1.5 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 90 °C |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M18x1.5 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 93 °C |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | hnědá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16x1.5 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 85 °C |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | bílá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16x1.5 |
|---|---|
| Bod spínání (°C) | 98 °C |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet koncovek | 2 |
| Označení barvy | žlutá |
Dostupnost