SKODA OCTAVIA I karoserie/kombi (1U5) 1.9 TDI - Relé od 8/2000 do 3/2010, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, ALH, karoserie/kombi
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Počet koncovek | 18 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | na řidičově straně |
| číslo relé | 12/109 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
| Barva | černá |
| Proud [A] | 15 A |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Relé funkce | Svorka 30 |
| Relé funkce | Svorka 87 |
VEMO
V15-71-0019
Relé, palivové čerpadlo Q+, original equipment manufacturer quality MADE IN GERMANY
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U-38689 276 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Proud [A] | 40 A |
| Jmenovitý proud [A] | 40 A |
| Relé funkce | Svorka 30 |
| Relé funkce | Svorka 87 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet koncovek | 14 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Počet koncovek | 18 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,185 kg |
| Proud [A] | 70 A |
| Počet koncovek | 18 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Počet koncovek | 18 |
Dostupnost