SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI - Relé od 9/1996 do 3/2010, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, AGR, ALH, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 10/1996 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U-X-232 429 |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
Dostupnost
| Typ ochrany (IP-kód) | IP 54K |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 14 pólová |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 17905 |
| Číslo podvozku (VIN) od | ******1U*Y*275062 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Počet koncovek | 18 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 17905 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U-Y-275 062 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,185 kg |
| Proud [A] | 70 A |
| Počet koncovek | 18 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0919506K |
|---|---|
| Jmenovitý proud [A] | 70 A |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 17905 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U-Y-275062 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet koncovek | 18 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Počet koncovek | 18 |
| Jmenovitý proud [A] | 70 A |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Počet koncovek | 13 |
Dostupnost
| Počet koncovek | 18 |
|---|---|
| Jmenovitý proud [A] | 70 A |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 1J0919506M |
| Hmotnost [kg] | 0,2062 kg |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Počet koncovek | 18 |
| Jmenovitý proud [A] | 70 A |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Počet koncovek | 13 |
Dostupnost