AUDI Q3 (F3B) 45 TFSI quattro - Větrák od 7/2018, 1984 ccm, 169 kW, 230 hp, DKTA, SUV
| Jmenovitý výkon [W] | 400 W |
|---|---|
| Průměr v mm | 445 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rámem větráku chladiče |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet křídel větráku | 7 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tažného zařízení |
|---|---|
| klimatická pásma | není určeno pro horká klimatická pásma |
| Průměr v mm | 462 mm |
Dostupnost