AUDI A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro - Větrák od 5/2000 do 9/2001, 2671 ccm, 280 kW, 380 hp, ASJ, AZR, kombi
| Hmotnost [kg] | 0,66 kg |
|---|---|
| Veličina | VL100R |
| Rozměr klíče | 32 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 349 mm |
| Počet křídel/lopatek | 8 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez držáku |
Dostupnost
| topení/chlazení | pro kapalinovou třecí spojku |
|---|
Dostupnost
| topení/chlazení | pro kapalinovou třecí spojku |
|---|
Dostupnost
| vzd. díry 1/vzd. díry 2 | 91mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 136 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,76 kg |
| Velikost závitu | 22mm |
| druh provozu | tepelný |
Dostupnost
| vzd. díry 1/vzd. díry 2 | 91mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 310 mm |
| Průměr uložení [mm] | 155 mm |
| Počet křídel větráku | 8 |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,66 kg |
|---|---|
| Veličina | VL100R |
| Rozměr klíče | 32 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 349 mm |
| Počet křídel/lopatek | 8 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,66 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 32 [mm] |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější průměr [mm] | 349 mm |
| Počet křídel větráku | 8 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VISCO |
|---|---|
| Průměr v mm | 138 mm |
| druh provozu | tepelný |
| Výrobce | MAHLE |
Dostupnost
| Průměr v mm | 138 mm |
|---|---|
| druh provozu | tepelný |
| celková výška [mm] | 50 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 124 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
Dostupnost
| Vnější průměr [mm] | 349,0 mm |
|---|---|
| Počet křídel/lopatek | 8 |
Dostupnost