FIAT DUCATO autobus (230_) 2.0 4x4 - Větrák od 11/1994 do 11/2001, 1998 ccm, 80 kW, 109 hp, RFW, autobus
| Jmenovitý výkon [W] | 480 W |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 385 mm |
| Průměr 2 [mm] | 305 mm |
| topení/chlazení | Dvojitý ventilátor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rámem větráku chladiče |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet křídel větráku | 12 |
Dostupnost
| Jmenovitý výkon [W] | 240 W |
|---|---|
| Průměr v mm | 305 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rámem větráku chladiče |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet křídel větráku | 6 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 6021371 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost