BMW 7 (E32) 730 i, iL - Větrák od 3/1987 do 3/1994, 2986 ccm, 138 kW, 188 hp, M30 B30 (306KA), limuzína
| Průměr v mm | 420 mm |
|---|---|
| Počet křídel/lopatek | 11 |
Dostupnost
| Vnější průměr [mm] | 420 mm |
|---|---|
| topení/chlazení | pro kapalinovou třecí spojku |
| Počet křídel větráku | 11 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 55 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
| číslo dílu | 004-013-0008 |
Dostupnost
| vzd. díry 1/vzd. díry 2 | 127mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 160 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,907 kg |
| Velikost závitu | 22mm |
| Rozměr klíče | 32mm |
| váha [g] | 907 g |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| vzd. díry 1/vzd. díry 2 | 127mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 160 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,907 kg |
| Velikost závitu | 22mm |
| Rozměr klíče | 32mm |
| váha [g] | 907 g |
| nový díl | Ano |
Dostupnost