FORD KUGA I 2.5 4x4 - Větrák od 2/2008 do 11/2012, 2522 ccm, 147 kW, 200 hp, HYDB, HYDC, SUV
| Jmenovitý výkon [W] | 300 W |
|---|---|
| Průměr v mm | 370 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s řídicím přístrojem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rámem větráku chladiče |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet křídel větráku | 7 |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 300 W |
| Průměr v mm | 370 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez řídicího přístroje |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rámem větráku chladiče |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet křídel větráku | 8 |
Dostupnost