AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro - Větrák od 4/2009 do 5/2016, 1984 ccm, 155 kW, 211 hp, CDNC, CPMA, kombi
| Konstrukční rok do | 05/2013 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez držáku |
Dostupnost
| Jmenovitý výkon [W] | 400 W |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Průměr v mm | 400 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez rámu větráku chladiče |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet křídel větráku | 9 |
Dostupnost
| Jmenovitý výkon [W] | 200 W |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Průměr v mm | 350 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez rámu větráku chladiče |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet křídel větráku | 9 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Hmotnost [kg] | 1,86 kg |
|---|
Dostupnost