CITROËN XANTIA Break (X1_, X2_) 2.0 Turbo - Větrák od 6/1995 do 4/2003, 1998 ccm, 108 kW, 147 hp, RGX (XU10J2TE), kombi
| Rok výroby od | 12/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2002 |
| Kód motoru | XU10J2TE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Jmenovitý výkon [W] | 100 W |
| Hmotnost [kg] | 0,88 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2002 |
| Kód motoru | XU10J2TE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Hmotnost [kg] | 1,52 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2002 |
| Kód motoru | XU10J2TE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Volitelné | Ano |
| Hmotnost [kg] | 1,536 kg |
Dostupnost