DACIA DOKKER velkoprostorová limuzína (KE_) 1.2 TCe (KEM0, KEAY) - Větrák od 11/2012 do 12/2021, 1197 ccm, 85 kW, 115 hp, H5F 402, H5F 408, velkoprostorová limuzína
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 4539065500 |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Výkon [W] | 200 W |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 220 W |
| Průměr v mm | 400 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez rámu větráku chladiče |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet křídel větráku | 8 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Výkon [W] | 200 W |
Dostupnost
| pro OE číslo | 255505343R |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost