BMW 5 (E39) 525 td - Větrák od 1/1997 do 6/2003, 2497 ccm, 85 kW, 116 hp, M51 D25 (256T1), limuzína
| druh provozu | tepelný |
|---|---|
| topení/chlazení | Kapalinová třecí spojka |
| topení/chlazení | kromě rotoru ventilátoru |
| topení/chlazení | pro vozidla s uvolňovačem (kapalinová třecí spojka) |
| Dbejte zadání výrobce dílu | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11522246042 |
|---|---|
| Výška [mm] | 71 mm |
| Vnější průměr [mm] | 168 mm |
| topení/chlazení | mimo Ventilátor |
| topení/chlazení | pro vozidla s uvolňovačem (kapalinová třecí spojka) |
Dostupnost
| Vnější průměr [mm] | 420,0 mm |
|---|---|
| Počet křídel/lopatek | 7 |
Dostupnost