MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 D (K64T) - Větrák od 6/1996 do 12/2007, 2477 ccm, 55 kW, 75 hp, 4D56 (8V), pick-up
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
|---|---|
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 82 mm |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 7 mm |
| Velikost závitu | M6 |
| druh provozu | tepelný |
| Vnější průměr [mm] | 168 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 56 mm |
| topení/chlazení | mimo Ventilátor |
| topení/chlazení | pro vozidla s uvolňovačem (kapalinová třecí spojka) |
| Průměr příruby [mm] | 68 mm |
| Počet závitů | 4 |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
Dostupnost
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
|---|---|
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
|---|---|
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
|---|---|
| druh provozu | tepelný |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | MD300964 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,526 kg |
Dostupnost
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
|---|---|
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 40 mm |
Dostupnost