KAWASAKI J J125 (C6) - Brzdový kotouč/příslušenství od 1/2016, 125 ccm, 10 kW, 14 hp, , Jednostopé vozidlo
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | děrovaný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Počet děr | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | děrovaný |
| typ brzdového kotouče | dvoudílný brzdový kotouč |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 4 mm |
| Vnější průměr [mm] | 260 mm |
| Počet děr | 5 |
Dostupnost