HONDA CRF CRF 1100 L Africa Twin (SD08, SD09, SD13) - Brzdový kotouč/příslušenství od 1/2020, 1084 ccm, 75 kW, 102 hp, , Jednostopé vozidlo
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 21 mm |
| Velikost závitu | M6x1 |
| Materiál | ocel |
| Množství | 6 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 26 mm |
| Velikost závitu | M8x1,25 |
| Materiál | ocel |
| Množství | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | plovoucí brzdový kotouč |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 109,4 mm |
| Vnější průměr [mm] | 310 mm |
Dostupnost