ALFA ROMEO 33 (907_) 1.7 16V 4x4 (907A1F) - Brzdový kotouč/příslušenství od 1/1990 do 9/1994, 1712 ccm, 101 kW, 137 hp, AR 30746, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,6 kg |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/06 |
| vnitřní průměr [mm] | 123 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
| povrch | nátěr |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1994 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Zkušební značka | E1 90R-02C0165/1152 |
| Výška [mm] | 40,0 mm |
| Průměr díry [mm] | 13,0 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11,0 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 124,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240,5 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 59,0 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98,0 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | E1 90R-02C0250/1193 |
| Výška [mm] | 40 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
| povrch | olejováno |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| Výška [mm] | 46 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,9 kg |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 238 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
| průměr náboje [mm] | 140 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1994 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Výška [mm] | 40 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,6 kg |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/06 |
| vnitřní průměr [mm] | 123 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
| povrch | nátěr |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1994 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Zkušební značka | E1 90R-02C0115/0097 |
| Výška [mm] | 46,1 mm |
| Průměr díry [mm] | 13,0 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22,0 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 127,4 mm |
| Vnější průměr [mm] | 239,2 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 58,5 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98,0 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 46 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,8 kg |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12,6 mm |
| Vnější průměr [mm] | 239 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 58,5 mm |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 46 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,79 kg |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 239 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 58,5 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 46 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 239,2 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 58,5 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
| povrch | olejováno |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| Výška [mm] | 46 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 239 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 58 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdový systém | Ate |
| Výška [mm] | 46,3 mm |
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 239 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 58 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdový systém | TRW |
| Výška [mm] | 40 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240,5 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 46 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,81 kg |
| Průměr díry [mm] | 58,5 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12,6 mm |
| Vnější průměr [mm] | 239 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 58,5 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 98 Nm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
| povrch | olejováno |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Výška [mm] | 46 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12,6 mm |
| Vnější průměr [mm] | 239 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 98 Nm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Výška [mm] | 40 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 46 mm |
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 239 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 46 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,2 kg |
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/05 |
| Vnější průměr [mm] | 239 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 58,5 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
Dostupnost
| Výška [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,6 kg |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/06 |
| vnitřní průměr [mm] | 123 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,6 kg |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/06 |
| vnitřní průměr [mm] | 123 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
| povrch | nátěr |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost