Všechny vozy - Brzdový kotouč/příslušenství
| Zkušební značka | E1 90R-02C0115/0656 |
|---|---|
| Výška [mm] | 45,1 mm |
| Průměr díry [mm] | 16,5 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24,0 mm |
| Zpracování | vysoce nauhličeno |
| vnitřní průměr [mm] | 151,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 307,0 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 67,0 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 112,0 mm |
| povrch | nátěr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Zkušební značka | E1 90R-02C0115/1042 |
|---|---|
| Výška [mm] | 44,1 mm |
| Průměr díry [mm] | 15,4 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24,0 mm |
| Zpracování | vysoce nauhličeno |
| vnitřní průměr [mm] | 136,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 275,7 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 65,0 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100,0 mm |
| povrch | nátěr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Zkušební značka | E1 90R-02C0115/1044 |
|---|---|
| Výška [mm] | 51,0 mm |
| Průměr díry [mm] | 15,3 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24,0 mm |
| Zpracování | vysoce nauhličeno |
| vnitřní průměr [mm] | 154,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 295,0 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 67,0 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 112,0 mm |
| povrch | nátěr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Zkušební značka | E1 90R-02C0115/1033 |
|---|---|
| Výška [mm] | 62,8 mm |
| Průměr díry [mm] | 15,4 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24,0 mm |
| Zpracování | vysoce nauhličeno |
| vnitřní průměr [mm] | 154,8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 295,0 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 69,0 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 112,0 mm |
| povrch | nátěr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Zkušební značka | E1 90R-02C0679/1104 |
|---|---|
| Výška [mm] | 49,0 mm |
| Průměr díry [mm] | 15,3 mm |
| typ brzdového kotouče | dvoudílný brzdový kotouč |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24,0 mm |
| Zpracování | legováno/vysoce nauhličeno |
| vnitřní průměr [mm] | 158,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 320,0 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 69,0 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 112,0 mm |
| povrch | nátěr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Zkušební značka | E1 90R-02C0118/0064 |
|---|---|
| Výška [mm] | 46,5 mm |
| Průměr díry [mm] | 15,4 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 25,0 mm |
| Zpracování | vysoce nauhličeno |
| vnitřní průměr [mm] | 135,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 288,0 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 68,0 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 112,0 mm |
| povrch | nátěr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Zkušební značka | E1 90R-02C0115/0008 |
|---|---|
| Výška [mm] | 46,5 mm |
| Průměr díry [mm] | 13,2 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 25,0 mm |
| Zpracování | legováno/vysoce nauhličeno |
| vnitřní průměr [mm] | 154,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 288,0 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 67,0 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 112,0 mm |
| povrch | nátěr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Zkušební značka | E1 90R-02C0118/0066 |
|---|---|
| Výška [mm] | 34,5 mm |
| Průměr díry [mm] | 15,6 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 25,0 mm |
| Zpracování | vysoce nauhličeno |
| vnitřní průměr [mm] | 136,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 288,0 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 65,0 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100,0 mm |
| povrch | nátěr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Zkušební značka | E1 90R-02C0115/0433 |
|---|---|
| Výška [mm] | 46,5 mm |
| Průměr díry [mm] | 15,3 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 25,0 mm |
| Zpracování | vysoce nauhličeno |
| vnitřní průměr [mm] | 135,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 282,5 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 68,0 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 112,0 mm |
| povrch | nátěr |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Zkušební značka | E1 90R-02C0115/0434 |
|---|---|
| Výška [mm] | 48,5 mm |
| Průměr díry [mm] | 13,7 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 25,0 mm |
| Zpracování | vysoce nauhličeno |
| vnitřní průměr [mm] | 140,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 278,0 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 63,5 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108,0 mm |
| povrch | nátěr |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Zkušební značka | E1 90R-02C0115/0009 |
|---|---|
| Výška [mm] | 42,0 mm |
| Průměr díry [mm] | 14,0 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 25,0 mm |
| Zpracování | legováno/vysoce nauhličeno |
| vnitřní průměr [mm] | 139,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 288,0 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 70,0 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 110,0 mm |
| povrch | nátěr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Zkušební značka | E1 90R-02C0115/0415 |
|---|---|
| Výška [mm] | 42,0 mm |
| Průměr díry [mm] | 14,0 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24,8 mm |
| Zpracování | legováno/vysoce nauhličeno |
| vnitřní průměr [mm] | 139,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 280,0 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 70,0 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 110,0 mm |
| povrch | nátěr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Zkušební značka | E1 90R-02C0118/0943 |
|---|---|
| Výška [mm] | 46,5 mm |
| Průměr díry [mm] | 15,3 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 25,0 mm |
| Zpracování | vysoce nauhličeno |
| vnitřní průměr [mm] | 158,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 312,0 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 68,0 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 112,0 mm |
| povrch | nátěr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Zkušební značka | E1 90R-02C0115/0388 |
|---|---|
| Výška [mm] | 49,2 mm |
| Průměr díry [mm] | 14,5 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 25,0 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 131,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 260,0 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 55,0 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100,0 mm |
| povrch | nátěr |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Zkušební značka | E1 90R-02C0115/0436 |
|---|---|
| Výška [mm] | 42,1 mm |
| Průměr díry [mm] | 14,0 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24,9 mm |
| Zpracování | vysoce nauhličeno |
| vnitřní průměr [mm] | 139,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 285,0 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 70,0 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 110,0 mm |
| povrch | nátěr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Zkušební značka | E1 90R-02C0118/1163 |
|---|---|
| Výška [mm] | 42,0 mm |
| Průměr díry [mm] | 14,0 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 25,0 mm |
| Zpracování | legováno/vysoce nauhličeno |
| vnitřní průměr [mm] | 139,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 308,0 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 70,0 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 110,0 mm |
| povrch | nátěr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Zkušební značka | E1 90R-02C0115/0010 |
|---|---|
| Výška [mm] | 49,9 mm |
| Průměr díry [mm] | 15,3 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 25,0 mm |
| Zpracování | vysoce nauhličeno |
| vnitřní průměr [mm] | 144,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 288,0 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 65,0 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 112,0 mm |
| povrch | nátěr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Zkušební značka | E1 90R-02C0115/0322 |
|---|---|
| Výška [mm] | 48,5 mm |
| Průměr díry [mm] | 13,0 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 25,0 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 142,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 282,5 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 72,0 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 114,3 mm |
| povrch | nátěr |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Zkušební značka | E1 90R-02C0115/0389 |
|---|---|
| Výška [mm] | 42,0 mm |
| Průměr díry [mm] | 14,5 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 25,0 mm |
| Zpracování | legováno/vysoce nauhličeno |
| vnitřní průměr [mm] | 139,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 280,0 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 60,0 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100,0 mm |
| povrch | nátěr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Zkušební značka | E1 90R-02C0118/0942 |
|---|---|
| Výška [mm] | 59,7 mm |
| Průměr díry [mm] | 15,3 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 25,0 mm |
| Zpracování | vysoce nauhličeno |
| vnitřní průměr [mm] | 144,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 314,0 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 68,0 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 112,0 mm |
| povrch | nátěr |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost