BMW 3 kupé (E92) 325 i xDrive - Brzdové obložení/ čelist od 3/2010 do 4/2013, 2497 ccm, 155 kW, 211 hp, N52 B25 AF, kupé
| Tloušťka/síla [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 164,8 mm |
| Výška [mm] | 73 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,6 kg |
| uzavírací výstražný kontakt | pro uzavírací výstražný ukazatel |
| Brzdový systém | Brembo |
| WVA číslo | 24316 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 17,5 mm |
| Výška 1 [mm] | 43,7 mm |
| Výška 2 [mm] | 48,1 mm |
| uzavírací výstražný kontakt | pro uzavírací výstražný ukazatel |
| Brzdový systém | Ate - Teves |
| Šířka 1 [mm] | 123,1 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 17,5 mm |
| Počet pružin | 2 |
Dostupnost