HONDA CBR (601cc - ) CBR 650 R (RH07, RH01, RH15) - Brzdové obložení/ čelist od 1/2019, 649 ccm, 35 kW, 48 hp, , Jednostopé vozidlo
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 7,9 mm |
| Výška [mm] | 39,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,279 kg |
| délka 1 [mm] | 82,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | SP |
| Tloušťka/síla [mm] | 9 mm |
| Výška [mm] | 39,9 mm |
| Barva | červená |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Kvalita, jakost | SA |
| Tloušťka/síla [mm] | 7,9 mm |
| Výška [mm] | 39,6 mm |
| Barva | červená |
Dostupnost