HONDA NC NC 750 XA (RC90) - Brzdové obložení/ čelist od 1/2015, 745 ccm, 40 kW, 55 hp, , Jednostopé vozidlo
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Kvalita, jakost | SA |
| Tloušťka/síla [mm] | 9,6 mm |
| Výška [mm] | 38,9 mm |
| Barva | červená |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | SP |
| Tloušťka/síla [mm] | 9 mm |
| Výška [mm] | 39,9 mm |
| Barva | červená |
Dostupnost