PEUGEOT 306 Schránky/šikmá záď 1.9 D - Brzdový třmen/příslušenství od 2/1999 do 8/2001, 1868 ccm, 51 kW, 69 hp, WJY (DW8B), WJZ (DW8), Schránky/šikmá záď
| TECDOC-číslo motoru | 13788 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1999 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Omezení výrobce | Bosch |
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Bosch |
| Vnitřní průměr [mm] | 59 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 410 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13788 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1999 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | Bosch |
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Bosch |
| Vnitřní průměr [mm] | 59 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 410 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | LUCAS |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20,4 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 266 mm |
| párová čísla výrobku | 211982 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | LUCAS |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20,4 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 266 mm |
| párová čísla výrobku | 211981 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 21 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 159 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0236 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 21 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 159 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0235 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH/BENDIX |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 160 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0993 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,17 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20,4 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 159 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV762 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 54 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,17 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20,4 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 159 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV761 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 54 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | LUCAS |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| párová čísla výrobku | 131-04-872 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | LUCAS |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| párová čísla výrobku | 131-04-871 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,22 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20,5 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 159 mm |
| párová čísla výrobku | 521062 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,22 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20,5 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 159 mm |
| párová čísla výrobku | 521061 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Průměr díry [mm] | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | LUCAS-TRW |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 390-781 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Průměr díry [mm] | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | LUCAS-TRW |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 390-771 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Bosch |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 390-801 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Bosch |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 390-791 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Průměr díry [mm] | 48 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 396-441 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Průměr díry [mm] | 48 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 396-431 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2001 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 08576 |
| pro organizační číslo do | 08575 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0101-5407.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0441-4811.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8116-0129.1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8171-0008.1 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 11.3481-9834.2 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost