MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Krabice (B904) 414 NGT - Brzdový třmen/příslušenství od 2/1995 do 5/2006, 2295 ccm, 95 kW, 129 hp, M 111.979, M 111.984, Krabice
| TECDOC-číslo motoru | 5241 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2000 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| není pro číslo dílu | 504015/92 |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Bosch |
| Vnitřní průměr [mm] | 65,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 651 |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 231 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5241 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2000 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Omezení výrobce | WABCO |
| číslo dílu | 504015/03 |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Perrot |
| Vnitřní průměr [mm] | 73,5 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 250 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5241 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2000 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 66 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 603 |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 353 |
| Průměr pístu [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5241 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2000 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| není pro číslo dílu | 504015/92 |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Bosch |
| Vnitřní průměr [mm] | 65,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 651 |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 231 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5241 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2000 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Omezení výrobce | WABCO |
| číslo dílu | 504015/03 |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Perrot |
| Vnitřní průměr [mm] | 73,5 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 250 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5241 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2000 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 66 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 603 |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 353 |
| Průměr pístu [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0702 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0701 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 196 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0992 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 196 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0991 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,07 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 46SKV482 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 60 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,1 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 46SKV481 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 60 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,92 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 46SKV544 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 45 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,91 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 46SKV543 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 45 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,94 kg |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 196 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 50SKV174 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 45 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,94 kg |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 196 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 50SKV173 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 45 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | WABCO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| párová čísla výrobku | 131-04-870 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| párová čísla výrobku | 131-04-991 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,92 kg |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| párová čísla výrobku | 421292 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,92 kg |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| párová čísla výrobku | 421291 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost