MERCEDES-BENZ CLA kupé (C117) CLA 200 (117.343) - Brzdový třmen/příslušenství od 7/2018 do 3/2019, 1595 ccm, 110 kW, 150 hp, M 270.910, kupé
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s AMG-Sportpaket |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 295 mm |
| párová čísla výrobku | 2133266 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s AMG-Sportpaket |
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 295 mm |
| párová čísla výrobku | 2133265 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez sportpaketu |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 295 mm |
| párová čísla výrobku | 2133268 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotouč.brzdy s seř.element.pro elektr.ruční park.brzdy |
| Materiál | hliník |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Výměnný díl | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | BHQ770E |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s AMG-Sportpaket |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 295 mm |
| párová čísla výrobku | BHS1313E |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s AMG-Sportpaket |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0944 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0950 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0949 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0960 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0959 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,77 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| párová čísla výrobku | 531802 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,77 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| párová čísla výrobku | 531801 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 34 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 398-921 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 34 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 398-901 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s AMG-Sportpaket |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| párová čísla výrobku | 24.3601-1738.5 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s AMG-Sportpaket |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| párová čísla výrobku | 24.3601-1737.5 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Sport |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s brzdovými posilovači |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr [mm] | 76 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 135 524 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Sport |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s brzdovými posilovači |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr [mm] | 76 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 524 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Ocelová litina |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| párová čísla výrobku | FCL695208 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Ocelová litina |
| Brzdový systém | TRW |
| párová čísla výrobku | FCL695207 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost