MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W, N7_W) 2.0 (N63W) - Brzdový třmen/příslušenství od 8/1999 do 8/2002, 1997 ccm, 100 kW, 136 hp, 4G63 (SOHC 16V), velkoprostorová limuzína
| Rok výroby od | 05/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9300000 |
| párová čísla výrobku | J3225023 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 276 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 294 mm |
| párová čísla výrobku | 213050 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHN577E |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHT191E |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0590 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0589 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 185 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0593 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,77 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,74 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,73 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 50SKV444 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 35 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,72 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 50SKV443 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 35 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,77 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 50SKV922 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,69 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Počet koncovek | 1 |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 50SKV921 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,48 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 179789 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 293 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-306 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 293 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-305 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| párová čísla výrobku | 131-05-064 |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHN578E |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9,5 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| párová čísla výrobku | 728082 |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9,5 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| párová čísla výrobku | 728081 |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost