FORD RANGER (ER, EQ, R_) 2.5 D 4x4 - Brzdový třmen/příslušenství od 10/1999 do 4/2002, 2499 ccm, 57 kW, 78 hp, WL, pick-up
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | PBR |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 274 mm |
| párová čísla výrobku | 83-1666 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | PBR |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 274 mm |
| párová čísla výrobku | 82-1666 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | PBR |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 274 mm |
| párová čísla výrobku | 82-0818 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | PBR |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 274 mm |
| párová čísla výrobku | 82-0817 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní osa |
|---|---|
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | PBR |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní osa |
|---|---|
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | PBR |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní osa |
|---|---|
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | TOKICO |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní osa |
|---|---|
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | TOKICO |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | PBR |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 174 mm |
| párová čísla výrobku | M453-97NEW |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | PBR |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 174 mm |
| párová čísla výrobku | M453-96NEW |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | PBR |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 174 mm |
| párová čísla výrobku | PAL4-2769 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | PBR |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 174 mm |
| párová čísla výrobku | PAL4-2768 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | PBR |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 274 mm |
| párová čísla výrobku | 3266610 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | PBR |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 274 mm |
| párová čísla výrobku | 3166610 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,59 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | PBR |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 174 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV921 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 60 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,382 kg |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | PBR |
| barva brzdového třmenu | šedá |
| párová čísla výrobku | 9292188 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,336 kg |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | PBR |
| barva brzdového třmenu | šedá |
| párová čísla výrobku | 9292187 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | PBR |
| barva brzdového třmenu | šedá |
| párová čísla výrobku | RX6098140A0 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | PBR |
| barva brzdového třmenu | šedá |
| párová čísla výrobku | RX6098139A0 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,396 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| párová čísla výrobku | 180916 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 60 mm |
Dostupnost