MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t valník/podvozek (B904) 416 CDI 4x4 - Brzdový třmen/příslušenství od 4/2000 do 5/2006, 2685 ccm, 115 kW, 156 hp, OM 612.981, OM 647.981, valník/podvozek
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS319E |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | PERROT |
|---|---|
| Omezení výrobce | WABCO |
| Typ brzdového třmenu | 002 |
| Průměr 1 [mm] | 44 mm |
| Průměr 2 [mm] | 44 mm |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | PERROT |
|---|---|
| Omezení výrobce | WABCO |
| Typ brzdového třmenu | 002 |
| Průměr 1 [mm] | 44 mm |
| Průměr 2 [mm] | 44 mm |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Průměr 1 [mm] | 60 mm |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17731 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| není pro číslo dílu | 504015/92 |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Bosch |
| Vnitřní průměr [mm] | 65,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 651 |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 231 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17731 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Omezení výrobce | WABCO |
| číslo dílu | 504015/03 |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Perrot |
| Vnitřní průměr [mm] | 73,5 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 250 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17731 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 66 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 603 |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 353 |
| Průměr pístu [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17731 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| není pro číslo dílu | 504015/92 |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Bosch |
| Vnitřní průměr [mm] | 65,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 651 |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 231 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17731 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Omezení výrobce | WABCO |
| číslo dílu | 504015/03 |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Perrot |
| Vnitřní průměr [mm] | 73,5 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 250 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17731 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 66 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 603 |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 353 |
| Průměr pístu [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | PERROT |
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS250E |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS318E |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHZ920E |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHZ919E |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0124 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0123 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | PERROT |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 190 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0128 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | PERROT |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 190 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0127 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0702 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0701 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost