HONDA STREAM (RN) 2.0 16V (RN3) - Brzdový třmen/příslušenství od 5/2001 do 9/2006, 1998 ccm, 115 kW, 156 hp, K20A1, K20A5, velkoprostorová limuzína
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Průměr v mm | 38,1 mm |
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Typ brzdového třmenu | 010 |
| Průměr 1 [mm] | 38 mm |
| Materiál | 001 |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Průměr v mm | 38,12 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Brzdový systém | NISSIN |
| Alternativní sada opravy | J3284017 |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9300000 |
| párová čísla výrobku | J3224044 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 23 mm |
| Alternativní sada opravy | J3284043 |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | J3214043 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Průměr v mm | 38,12 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Brzdový systém | NISSIN |
| Alternativní sada opravy | J3284017 |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | J3214044 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | NISSIN |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 282 mm |
| párová čísla výrobku | 2126134 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | NISSIN |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 282 mm |
| párová čísla výrobku | 2126133 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | NISSIN |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHN1159E |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | NISSIN |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 23 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0508 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | NISSIN |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 23 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0507 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,4 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | NISSIN |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV242 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 54 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,4 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | NISSIN |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV241 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 54 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,81 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12 mm |
| Brzdový systém | NISSIN |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 110 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV244 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 38 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22056 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,58 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 178177 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22056 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,58 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 178176 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | NISSIN |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX812E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | NISSIN |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX811E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | NISSIN |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| párová čísla výrobku | 131-04-738 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | NISSIN |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| párová čísla výrobku | 131-04-737 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,61 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | NISSIN |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 23,2 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| párová čísla výrobku | 720771 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,72 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | NISSIN |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 110 mm |
| párová čísla výrobku | 721092 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost