ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 i.e. QV (164.AG) - Brzdový třmen/příslušenství od 9/1990 do 9/1992, 2959 ccm, 147 kW, 200 hp, AR 06430, AR 64301, limuzína
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,686 kg |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | TRW |
| barva brzdového třmenu | šedá |
| párová čísla výrobku | 9290752 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,567 kg |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | TRW |
| barva brzdového třmenu | šedá |
| párová čísla výrobku | 9290751 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | TRW |
| barva brzdového třmenu | šedá |
| párová čísla výrobku | RX389882A0 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | TRW |
| barva brzdového třmenu | šedá |
| párová čísla výrobku | RX389881A0 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | GIRLING |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 251 mm |
| párová čísla výrobku | 53012199144 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Omezení výrobce | GIRLING |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 251 mm |
| párová čísla výrobku | 53012199143 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost