CITROËN JUMPER I autobus (230P) 2.8 HDi 4x4 - Brzdový třmen/příslušenství od 9/2000 do 4/2002, 2798 ccm, 94 kW, 128 hp, 8140.43S, autobus
| Konstrukční rok do | 02/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Průměr 2 [mm] | 48 mm |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Lucas |
| Vnitřní průměr [mm] | 72,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 606 |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 163 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Průměr 2 [mm] | 48 mm |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Lucas |
| Vnitřní průměr [mm] | 72,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 606 |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 163 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Číslo produkce od | 16205353 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | BREMBO |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
| párová čísla výrobku | 2137114 |
| Průměr pístu [mm] | 46 mm |
| Průměr pístu [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Číslo produkce od | 16205353 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | BREMBO |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
| párová čísla výrobku | 2137113 |
| Průměr pístu [mm] | 46 mm |
| Průměr pístu [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 16205354 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BREMBO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 196 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0466 |
| Průměr pístu 1 [mm] | 46 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 16205354 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BREMBO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 196 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0465 |
| Průměr pístu 1 [mm] | 46 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 16194400 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BREMBO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 16 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 140 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0474 |
| Průměr pístu [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 16194400 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BREMBO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 16 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 140 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0473 |
| Průměr pístu [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,46 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Průměr 1 [mm] | 52 mm |
| Průměr 2 [mm] | 46 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 196 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV882 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,46 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Průměr 1 [mm] | 52 mm |
| Průměr 2 [mm] | 46 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 196 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV881 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,38 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 16 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 140 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV894 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 46 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,38 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 16 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 140 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV893 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 46 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 16206253 |
| Typ vozidla | Jumper 35 |
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 4,95 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Průměr 1 [mm] | 45 mm |
| Průměr 2 [mm] | 48 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 190 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 45SKV942 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 16206253 |
| Typ vozidla | Jumper 35 |
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 4,95 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Průměr 1 [mm] | 45 mm |
| Průměr 2 [mm] | 48 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 190 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 45SKV941 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,86 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 2 |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 196 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 55SKV182 |
| Průměr pístu [mm] | 46 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 52 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,74 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 2 |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 196 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 55SKV181 |
| Průměr pístu [mm] | 46 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 52 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | LUCAS |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| párová čísla výrobku | 131-04-990 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | LUCAS |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| párová čísla výrobku | 131-04-989 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 16205352 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHV143E |
| Průměr pístu 1 [mm] | 45 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 16205352 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHV142E |
| Průměr pístu 1 [mm] | 45 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost