TOYOTA COROLLA Verso (_E12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R) - Brzdový třmen/příslušenství od 8/2001 do 5/2004, 1598 ccm, 81 kW, 110 hp, 3ZZ-FE, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 104 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0548 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 104 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0547 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,71 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 25 mm |
| Brzdový systém | AISIN |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 138 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 45SKV711 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 57 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,92 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 104 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 46SKV174 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 36 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,92 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 104 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 46SKV173 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 36 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | AISIN |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 138 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1152 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | AISIN |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 138 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1151 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| párová čísla výrobku | 131-05-008 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| párová čísla výrobku | 131-05-007 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,83 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 104 mm |
| párová čísla výrobku | 721832 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,83 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 104 mm |
| párová čísla výrobku | 721831 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,8 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | AISIN |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 138 mm |
| párová čísla výrobku | 728432 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,8 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | AISIN |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 138 mm |
| párová čísla výrobku | 728431 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 36 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 382-421 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 36 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 382-411 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Průměr díry [mm] | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Aisin |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 392-441 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Průměr díry [mm] | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Aisin |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 392-431 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Aisin |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 392-781 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Aisin |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 392-771 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Aisin |
| Vnitřní průměr [mm] | 63,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 638 |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 196 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost