SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI - Brzdový třmen/příslušenství od 5/2002 do 12/2005, 1422 ccm, 55 kW, 75 hp, AMF, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Průměr díry [mm] | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 8AN 355 789-121 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Průměr díry [mm] | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 8AN 355 789-111 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3344-1710.5 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3344-1709.5 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3384-1730.5 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 75 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 603 |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 071 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr [mm] | 53,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 607 |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 180 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | J3220820 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | J3210820 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| párová čísla výrobku | BHQ144 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 91 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0081 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 159 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0220 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 159 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0219 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 119 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0222 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 119 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0221 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0256 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0255 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy z litiny |
| Doplňující výrobek/info 2 | s odvzdusňovacím ventilem |
| není určeno pro barvu brzdového třmenu | červená |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 110 283 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy z litiny |
| Doplňující výrobek/info 2 | s odvzdusňovacím ventilem |
| není určeno pro barvu brzdového třmenu | červená |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 110 282 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez ukazatele opotřebení brzdového obložení |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Hliníkový brzdový třmen |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s odvzdusňovacím ventilem |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 116 115 |
Dostupnost