JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 V6 FlexFuel 4x4 - Brzdový třmen/příslušenství od 11/2010, 3604 ccm, 210 kW, 286 hp, ERB, SUV
| Konstrukční rok do | 12/2013 |
|---|---|
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 17 palec |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 14 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 330 mm |
| párová čísla výrobku | 219340 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | KELS.HAYES |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 14 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 92 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0296 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | KELS.HAYES |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 14 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 92 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0295 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | KELS.HAYES |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 204 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0334 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | KELS.HAYES |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 204 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0333 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 17 palec |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 14 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0818 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 17 palec |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 14 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0817 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 18 palec |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1144 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 18 palec |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1143 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,59 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 14 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 56SKV064 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 48 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,57 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 14 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 56SKV063 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 48 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,7 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 56SKV094 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 48 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní osa |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 5,2 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 67SKV471 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,22 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 14 mm |
| párová čísla výrobku | 431582 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,22 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 14 mm |
| párová čísla výrobku | 431581 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,27 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | KELSEY HAYES |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 14 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 92 mm |
| párová čísla výrobku | 522392 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,27 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | KELSEY HAYES |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 14 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 92 mm |
| párová čísla výrobku | 522391 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 5,21 kg |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | KELSEY HAYES |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 204 mm |
| párová čísla výrobku | 522831 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,21 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| párová čísla výrobku | 740792 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,21 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| párová čísla výrobku | 740791 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost