HONDA ACCORD VII (CL, CN) 2.0 (CL7) - Brzdový třmen/příslušenství od 2/2003 do 5/2008, 1998 ccm, 114 kW, 155 hp, K20A6, K20Z2, limuzína
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Alternativní sada opravy | J3291046 |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | J3214034 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | LUCAS |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 260 mm |
| párová čísla výrobku | 2126121 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 16 palec |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
| párová čísla výrobku | 2126146 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 16 palec |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
| párová čísla výrobku | 2126145 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0312 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0311 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,65 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,69 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,69 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 23SKV674 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 38 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,69 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 23SKV673 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 38 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Průměr 1 [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Průměr 1 [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,345 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 178167 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,345 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 178166 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | LUCAS |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-156 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | LUCAS |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-155 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,7 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 104 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 23SKV672 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,66 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 104 mm |
| párová čísla výrobku | 522552 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,66 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 104 mm |
| párová čísla výrobku | 522551 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,35 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| párová čísla výrobku | 522632 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost