FORD KA (RB_) 1.3 i ROCAM - Brzdový třmen/příslušenství od 8/2002 do 11/2008, 1299 ccm, 51 kW, 70 hp, A9A, A9B, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0101-5407.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8116-0264.1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8171-0008.1 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3481-8516.5 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 240 mm |
| párová čísla výrobku | 2125154 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 240 mm |
| párová čísla výrobku | 2125153 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,58 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 94 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV192 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 48 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,58 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 94 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV191 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 48 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2002 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2005 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,5 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Brzdový systém | ATE |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 179093 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2002 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2005 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,5 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Brzdový systém | ATE |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 179092 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2002 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2005 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,5 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Brzdový systém | ATE |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | ADBP450005 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2002 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2005 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,5 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Brzdový systém | ATE |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | ADBP450004 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,55 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 94 mm |
| párová čísla výrobku | 422771 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 48 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 387-001 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 48 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 386-991 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0101-5407.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8116-0264.1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8171-0008.1 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 11.3481-8516.2 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0101-5407.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8116-0264.1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8171-0008.1 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 11.3481-8515.2 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0101-5407.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8116-0264.1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8171-0008.1 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3481-8515.5 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2002 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 71,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 603 |
| párová čísla výrobku | 0 986 135 286 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2002 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 71,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 603 |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 286 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez držáku |
| Hmotnost [kg] | 2,35 kg |
| Počet válců | 1 |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Závit spojky | M10X1 |
| Materiál | ocel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 48 mm |
| Rozměr závitu 1 | M8X1,25 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 90 mm |
| párová čísla výrobku | FCL694530 |
| Průměr pístu 1 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez držáku |
| Hmotnost [kg] | 2,35 kg |
| Počet válců | 1 |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Závit spojky | M10X1 |
| Materiál | ocel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 48 mm |
| Rozměr závitu 1 | M8X1,25 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 90 mm |
| párová čísla výrobku | FCL694529 |
| Průměr pístu 1 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | F 24 103 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost