TOYOTA COROLLA (_E12_) 2.0 D-4D (CDE120R, CDE120L_) - Brzdový třmen/příslušenství od 5/2003 do 2/2007, 1995 ccm, 85 kW, 116 hp, 1CD-FTV, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,9 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 25 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 159 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 23SKV461 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 57 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,61 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 23SKV464 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 34 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,61 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 23SKV463 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 34 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,92 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 104 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 46SKV174 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 36 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,92 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 104 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 46SKV173 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 36 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Omezení výrobce | TRW |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | TRW |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Průměr v mm | 34 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | SB1************** |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,59 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 178111 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | SB1************** |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,59 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 178110 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | SB1************** |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,339 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 179170 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | LUCAS |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-142 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | LUCAS |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-141 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | LUCAS |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-230 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | LUCAS |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-229 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| párová čísla výrobku | 131-05-008 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| párová čísla výrobku | 131-05-007 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 650 |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 388 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,88 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 25 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,51 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| párová čísla výrobku | 721342 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost