LAND ROVER DEFENDER Pick Up (L316) 2.5 Td5 4x4 (L316) - Brzdový třmen/příslušenství od 6/1998 do 2/2016, 2495 ccm, 90 kW, 122 hp, 10 P, 15 P, otevřený terenní vůz
| Číslo podvozku (VIN) do | 1A614447 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Omezení výrobce | AP LOCKHEED |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS1059E |
| Průměr pístu [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | AP LOCKHEED |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Typ brzdového třmenu | pevné sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 298 mm |
| párová čísla výrobku | 214091 |
| Průměr pístu [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1A614447 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Omezení výrobce | AP LOCKHEED |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS1058E |
| Průměr pístu [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Omezení výrobce | AP LOCKHEED |
| Typ brzdového třmenu | Pevný třmen (4pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS226E |
| Průměr pístu [mm] | 46 mm |
| 1-/2-okruhový brzdový třmen | 1Okruhové brzdové třmeny |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AP LOCKHEED |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS596E |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 6,28 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 14 mm |
| Brzdový systém | AP LOCKHEED |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV846 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 46 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,85 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12,5 mm |
| Brzdový systém | AP LOCKHEED |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV904 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 41 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,85 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12,5 mm |
| Brzdový systém | AP LOCKHEED |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV903 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 41 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 5,2 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12,5 mm |
| Brzdový systém | AP LOCKHEED |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV908 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 46 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 5,2 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12,5 mm |
| Brzdový systém | AP LOCKHEED |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV907 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 46 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| Typ vozidla | Defender 90 |
| Číslo nápravy od | 23L06079 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 5,7 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 14 mm |
| Brzdový systém | AP LOCKHEED |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV916 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 41 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| Typ vozidla | Defender 90 |
| Číslo nápravy od | 23L06079 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 5,7 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 14 mm |
| Brzdový systém | AP LOCKHEED |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV915 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 41 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 6,4 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | AP LOCKHEED |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 45SKV882 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 46 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 6,4 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | AP LOCKHEED |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 45SKV881 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 46 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| typ brzdového kotouče | větráno |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 6,120 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 179239 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| typ brzdového kotouče | větráno |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 6,120 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 179238 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1A614448 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 5,117 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 179257 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1A614448 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 5,117 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 179255 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1A614447 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 4,95 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 181547 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1A614447 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 4,95 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 181546 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 46 mm |
Dostupnost