AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI - Brzdový třmen/příslušenství od 5/2004 do 5/2009, 3123 ccm, 188 kW, 255 hp, AUK, BKH, limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Hliník/šedá litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 84 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 229 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 4F-7-032501 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 302 mm |
| párová čísla výrobku | 2147332 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 4F-7-032501 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 302 mm |
| párová čísla výrobku | 2147331 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2006 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 4F7032501 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 330 mm |
| párová čísla výrobku | 2147375 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 282 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 288 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 312 mm |
| párová čísla výrobku | 214790 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 282 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 288 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 312 mm |
| párová čísla výrobku | 214789 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 4F7032500 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 302 mm |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotouč.brzdy s seř.element.pro elektr.ruční park.brzdy |
| Materiál | Litina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS335E |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 4F7032500 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 330 mm |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotouč.brzdy s seř.element.pro elektr.ruční park.brzdy |
| Materiál | Litina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | BHT152E |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2006 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 4F-7-032501 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0340 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2006 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 4F-7-032501 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0339 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2006 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 4F-7-032501 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0888 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2006 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 4F-7-032501 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0887 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 4F-7-032501 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotouč.brzdy s seř.element.pro elektr.ruční park.brzdy |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy z litiny |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Brzdový systém | TRW |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 302 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| párová čísla výrobku | 631 414 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 4F-7-032501 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotouč.brzdy s seř.element.pro elektr.ruční park.brzdy |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy z litiny |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Brzdový systém | TRW |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 302 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| párová čísla výrobku | 631 413 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,7 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 96SKV027 |
| párová čísla výrobku | 34SKV783 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 41 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 3 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Brzdový systém | TRW |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV794 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 41 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 3 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Brzdový systém | TRW |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV793 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 41 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 314 mm |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,27 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 178093 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1216 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost