MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T 4-matic (211.292) - Brzdový třmen/příslušenství od 3/2005 do 7/2009, 2996 ccm, 170 kW, 231 hp, M 272.943, M 272.944, kombi
| Rok výroby od | 05/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3426-9992.5 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez AMG - sportovní paket |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 24.3601-9770.5 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez AMG - sportovní paket |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 24.3601-9769.5 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23758 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez AMG - sportovní paket |
| ne pro variantu vybavení | Sporting |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 57 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 603 |
| párová čísla výrobku | 0 986 135 086 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23758 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez AMG - sportovní paket |
| ne pro variantu vybavení | Sporting |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 57 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 603 |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 086 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | hliník |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
| párová čísla výrobku | 2133200 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se sportpaketem |
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS1342E |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 83 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0144 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 83 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0143 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 32 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 146 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0718 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 83 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 44SKV072 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 42 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 83 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 44SKV071 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 42 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,51 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 32 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 146 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 45SKV271 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 44 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | **********X197478 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s AMG-Sportpaket |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 4,981 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 180306 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Hmotnost [kg] | 5,36 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 32 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 146 mm |
| párová čísla výrobku | 423102 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,2 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | BREMBO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| párová čísla výrobku | 431292 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
| Hmotnost [kg] | 3,78 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 94 mm |
| párová čísla výrobku | 431301 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 42 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 385-241 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 42 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 385-231 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se sportpaketem |
| Průměr díry [mm] | 44 mm |
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Materiál | šedá litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 398-501 |
Dostupnost