VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8 - Brzdový třmen/příslušenství od 7/1993 do 5/1998, 1781 ccm, 55 kW, 75 hp, AAM, ANN, Kabriolet
| Rok výroby od | 04/1998 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1E-X-014000 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0101-5403.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 24.0101-3601.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3384-1708.5 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1998 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1E-X-014000 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0101-5403.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 24.0101-3601.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3384-1707.5 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1E-X-014001 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| párová čísla výrobku | 24.3384-1724.5 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1E-X-014001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| párová čísla výrobku | 24.3384-1723.5 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1996 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1ET030000 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Omezení výrobce | TRW |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHW136E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 54 mm |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 54 mm |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0101-5403.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3541-1740.5 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1996 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1E-V-000001 |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | LUCAS |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| párová čísla výrobku | 214712 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHN191E |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHN190E |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Omezení výrobce | TRW |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHW202E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | TRW |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHW201E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 159 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0892 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 159 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0891 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1E-W-020000 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0894 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1E-W-020000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0893 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1E-W-020000 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,7 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | GIRLING |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV124 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 38 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1E-W-020000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,7 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | GIRLING |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV123 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 38 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,85 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 13 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 159 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 50SKV332 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 54 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost