NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi - Brzdový třmen/příslušenství od 12/2003 do 1/2013, 2184 ccm, 100 kW, 136 hp, YD22DDTi, YD22ETI, SUV
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,445 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 178130 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,475 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 178147 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 16 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 120 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1312 |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 16 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-138 |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,41 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 16 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 120 mm |
| párová čísla výrobku | 721151 |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,475 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 178148 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 35 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Akebono |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 381-821 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 35 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Akebono |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 381-811 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 45 mm |
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Akebono |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 386-301 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 45 mm |
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Akebono |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 386-291 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16229 |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/2005 |
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Průměr v mm | 44,33 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Alternativní sada opravy | J3281042 |
| Alternativní sada opravy | J3291042 |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9300000 |
| párová čísla výrobku | J3221042 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Průměr v mm | 35 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 16 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Alternativní sada opravy | J3281043 |
| Alternativní sada opravy | J3291043 |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9300000 |
| párová čísla výrobku | J3221043 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Průměr v mm | 35 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 16 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9300000 |
| párová čísla výrobku | J3221079 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Průměr v mm | 44,33 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Alternativní sada opravy | J3281042 |
| Alternativní sada opravy | J3291042 |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | J3211042 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Průměr v mm | 35 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 16 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Alternativní sada opravy | J3281043 |
| Alternativní sada opravy | J3291043 |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | J3211043 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Průměr v mm | 35 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 16 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | J3211079 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,25 kg |
| Počet válců | 2 |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Závit spojky | M10X1 |
| Materiál | ocel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 44 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10X1 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 100 mm |
| párová čísla výrobku | FCL694486 |
| Průměr pístu 1 [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,25 kg |
| Počet válců | 2 |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Závit spojky | M10X1 |
| Materiál | ocel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 44 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10X1 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 100 mm |
| párová čísla výrobku | FCL694485 |
| Průměr pístu 1 [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,45 kg |
| Počet válců | 1 |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Závit spojky | M10X1 |
| Materiál | ocel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 16 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 35 mm |
| Rozměr závitu 1 | M7X1 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 122 mm |
| párová čísla výrobku | FCL694762 |
| Průměr pístu 1 [mm] | 35 mm |
Dostupnost