MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Brzdový třmen/příslušenství od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | NBK |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 160 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0527 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,367 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 178763 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,367 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 178762 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,3 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 179446 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,3 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | NBK |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 160 mm |
| párová čísla výrobku | 721462 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,3 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | NBK |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 160 mm |
| párová čísla výrobku | 721461 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | TOKICO |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9300000 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9321000 |
| párová čísla výrobku | J3223065 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | TOKICO |
| párová čísla výrobku | J3213065 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 25 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | F 49 097 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 25 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | F 49 096 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | TOKICO |
| párová čísla výrobku | F 49 099 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | TOKICO |
| párová čísla výrobku | F 49 098 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| párová čísla výrobku | 6250238 |
Dostupnost
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| párová čísla výrobku | 6250237 |
Dostupnost
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| verze | IAM |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 6260238 |
Dostupnost
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| verze | IAM |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 6260237 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | NBK |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 6260392 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | NBK |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 6260391 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 25 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 343961 |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 25 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 343960 |
Dostupnost