VW PASSAT B2 Variant (33B) 2.2 - Brzdový třmen/příslušenství od 1/1985 do 3/1988, 2226 ccm, 100 kW, 136 hp, KV, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 4125 |
|---|---|
| Kód motoru | HY |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4125 |
| Kód motoru | HY |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 239 mm |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 58,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 614 |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 663 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4125 |
|---|---|
| Kód motoru | HY |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Girling |
| Vnitřní průměr [mm] | 50,5 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 664 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
|---|---|
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Girling/Lucas |
| Vnitřní průměr [mm] | 61 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 600 |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 669 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4125 |
| Kód motoru | HY |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 239 mm |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 58,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 614 |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 663 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4125 |
|---|---|
| Kód motoru | HY |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Girling |
| Vnitřní průměr [mm] | 50,5 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 664 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
|---|---|
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Girling/Lucas |
| Vnitřní průměr [mm] | 61 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 600 |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 669 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez držáku |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,7 kg |
| Počet válců | 1 |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Závit spojky | M10X1 |
| Materiál | ocel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Brzdový systém | GIRLING |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 54 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10X1 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 94 mm |
| párová čísla výrobku | FCL691926 |
| Průměr pístu 1 [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez držáku |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,7 kg |
| Počet válců | 1 |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Závit spojky | M10X1 |
| Materiál | ocel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Brzdový systém | GIRLING |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 54 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10X1 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 94 mm |
| párová čísla výrobku | FCL691925 |
| Průměr pístu 1 [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | GIRLING |
| párová čísla výrobku | F 85 047 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | GIRLING |
| párová čísla výrobku | F 85 046 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 13 mm |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | GIRLING |
| párová čísla výrobku | F 85 107 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 13 mm |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | GIRLING |
| párová čísla výrobku | F 85 106 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 239 mm |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 6250130 |
Dostupnost
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 239 mm |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 6250129 |
Dostupnost
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 226 mm |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| párová čísla výrobku | 6250192 |
Dostupnost
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 226 mm |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| párová čísla výrobku | 6250191 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pevné sedlo |
| pro průměr pístu [mm] | 36 mm |
| párová čísla výrobku | 6250766 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pevné sedlo |
| pro průměr pístu [mm] | 36 mm |
| párová čísla výrobku | 6250765 |
Dostupnost
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 226 mm |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| verze | IAM |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 6260192 |
Dostupnost