MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 500 T 4-matic (211.290) - Brzdový třmen/příslušenství od 4/2006 do 7/2009, 5461 ccm, 285 kW, 388 hp, M 273.962, kombi
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3426-9992.5 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | hliník |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
| párová čísla výrobku | 2133200 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez sportpaketu |
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS1342E |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 83 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0144 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 83 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0143 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 83 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 44SKV072 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 42 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 83 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 44SKV071 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 42 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,51 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 32 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 146 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 45SKV271 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 44 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 32 mm |
| párová čísla výrobku | 131-04-943 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 42 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 385-241 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 42 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 385-231 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se sportpaketem |
| Průměr díry [mm] | 44 mm |
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Materiál | šedá litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 398-501 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez sportpaketu |
| Průměr díry [mm] | 44 mm |
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Materiál | šedá litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 398-491 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0441-4203.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8116-0323.1 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 11.9426-9992.2 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0441-4203.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8116-0323.1 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 11.9426-9991.2 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8116-0133.1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8171-0096.1 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 11.9441-9956.2 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8116-0133.1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8171-0096.1 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 11.9441-9955.2 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3426-9991.5 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8116-0133.1 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3441-9956.5 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8116-0133.1 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3441-9955.5 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost