NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.6 - Brzdový třmen/příslušenství od 2/2007 do 12/2013, 1598 ccm, 84 kW, 114 hp, HR16DE, SUV
| Konstrukční rok do | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHN1061E |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHN1060E |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | AKEBONO |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Materiál | 057 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Rozvor kol | pro prodloužený rozvor kol |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| párová čísla výrobku | 24.3431-1722.5 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Rozvor kol | pro prodloužený rozvor kol |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| párová čísla výrobku | 24.3431-1721.5 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS1102E |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHT346E |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHT345E |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 26 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 174 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0549 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 120 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0552 |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 120 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0551 |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 16 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 120 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1104 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 16 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 120 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1103 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,09 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,13 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Qashqai +2 |
|---|---|
| oddělení bloku | Ano |
| Konstrukční rok do | 08/2012 |
| ne pro variantu vybavení | Qashqai +2 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 702 033 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2008 |
| Typ vozidla | Qashqai+2 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 4,13 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 174 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 67SKV790 |
| párová čísla výrobku | 23SKV701 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 60 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,51 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 120 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 46SKV194 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 35 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,53 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 120 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 46SKV193 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 35 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18677 |
| Konstrukční rok do | 08/2012 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,79 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 178079 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 60 mm |
Dostupnost