RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y) - Brzdový třmen/příslušenství od 1/1991 do 9/1998, 1390 ccm, 58 kW, 79 hp, E7J 601, E7J 718, E7J 719, E7J 754, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 4118 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BENDIX |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHP120E |
| Průměr pístu [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BENDIX |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHP119E |
| Průměr pístu [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | plný |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| párová čísla výrobku | BHV156 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | plný |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| párová čísla výrobku | BHV155 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| párová čísla výrobku | BHV158 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| párová čísla výrobku | BHV157 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BENDIX |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BENDIX |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHV227E |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BENDIX |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BENDIX |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHV226E |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0269 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,76 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | BOSCH/BENDIX |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11,9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 82 mm |
| párová čísla výrobku | 629561 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Průměr pístu [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Průměr pístu [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | GIRLING |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | GIRLING |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 8 mm |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 8 mm |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost