VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI - Brzdový třmen/příslušenství od 8/2007 do 5/2010, 4921 ccm, 257 kW, 350 hp, CBWA, SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pevné sedlo |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 70 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 135 111 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS1145E |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS1144E |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2010 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0101-5409.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8116-0310.1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8171-0008.1 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3441-9967.5 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pevné sedlo |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 66 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 135 110 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pevné sedlo |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 66 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 110 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 82 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 647 |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 193 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 29,5 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 308 mm |
| párová čísla výrobku | 2147246 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 29,5 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 308 mm |
| párová čísla výrobku | 2147245 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,3 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV414 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 44 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Průměr 1 [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 330 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,970 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Barva | černá |
| Materiál | hliník |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 193946 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | BREMBO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| párová čísla výrobku | 131-04-853 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,04 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Počet koncovek | 2 |
| Brzdový systém | BREMBO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| párová čísla výrobku | 423632 |
| Průměr pístu [mm] | 28 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,04 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Počet koncovek | 2 |
| Brzdový systém | BREMBO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| párová čísla výrobku | 423631 |
| Průměr pístu [mm] | 28 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | BREMBO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| párová čísla výrobku | 423642 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | BREMBO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| párová čísla výrobku | 423641 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,38 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,73 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Brzdový systém | BREMBO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| párová čísla výrobku | 430511 |
| Průměr pístu [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 44 mm |
| Typ brzdového třmenu | Pevný třmen (2pístový) |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 395-661 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 44 mm |
| Typ brzdového třmenu | Pevný třmen (2pístový) |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 395-651 |
Dostupnost