FIAT TIPO (160_) 1.6 i.e. - Brzdový třmen/příslušenství od 2/1988 do 5/1991, 1595 ccm, 66 kW, 90 hp, 149 C2.046, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 10/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,15 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Brzdový systém | GIRLING |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 45SKV934 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 34 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,15 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Brzdový systém | GIRLING |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 45SKV933 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 34 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | GIRLING |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| párová čísla výrobku | 131-04-988 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | GIRLING |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| párová čísla výrobku | 131-04-987 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,8 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10,9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| párová čísla výrobku | 520272 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,8 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10,9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| párová čísla výrobku | 520271 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 34 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Girling |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 381-071 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 48 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Girling |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 387-901 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 48 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Girling |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 387-891 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | šedá litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 24.0101-3601.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3344-1704.5 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | šedá litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 24.0101-3601.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3344-1703.5 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 24.0101-4301.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3481-1704.5 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 24.0101-4301.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3481-1703.5 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 600 |
| párová čísla výrobku | 0 204 103 525 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 600 |
| párová čísla výrobku | 0 204 103 524 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Girling |
| Vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 077 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost