MERCEDES-BENZ CLC-CLASS (CL203) CLC 180 Kompressor (203.746) - Brzdový třmen/příslušenství od 5/2008 do 6/2011, 1796 ccm, 105 kW, 143 hp, M 271.946, kupé
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-128 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-127 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | LUCAS |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-403 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,0 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 185756 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,0 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 185755 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | Pevný třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHR268E |
| Průměr pístu 1 [mm] | 36 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,17 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| párová čísla výrobku | 421072 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,17 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| párová čísla výrobku | 421071 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 36 mm |
| Typ brzdového třmenu | Pevný třmen (2pístový) |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 382-061 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 36 mm |
| Typ brzdového třmenu | Pevný třmen (2pístový) |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 382-051 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 392-541 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 392-531 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 8AN 355 792-541 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 8AN 355 792-531 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Pevný třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 13.0441-3609.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 13.9361-0024.2 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Pevný třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 13.0441-3609.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 13.9361-0023.2 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 24.0101-3803.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3571-1740.7 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 24.0101-3803.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3571-1739.7 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Pevný třmen (2pístový) |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 13.0441-3609.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.4361-0024.5 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Pevný třmen (2pístový) |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 13.0441-3609.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.4361-0023.5 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost